Doğal Hayat

 • Argan Yağı ile Parlak Renkler ve Işıltılı Yansımalar

  Argan Yağı içerdiği doğal asitler sayesinde yıpranmış ve matlaşmış saçlara parlaklığını geri kazandırır. Saça zarar veren dış etkenlerle savaşarak saçın zarar görmesini engeller. İncelme ve dökülme sorunlarını gidererek saça dolgun ve parlak görünüm kazandırır.
 • Palm Oil ile Saçlarınıza Kilitlenen Nem

  Zengin antioksidan kaynağı olan Palm Yağı saçı nemlendirir, yumuşatır ve esneklik verir. Yüksek miktarda besleyici vitaminler içeren Palm Yağı aynı zamanda hücrelerin yenilenmesine yardımcı olarak saçların daha kısa sürede uzamasını sağlar.
 • Marula Yağı ile İpeksi Yumuşaklıktaki Saçlar

  Zengin temel mineraller ve amino asitler içeren Marula Yağı anti-oksidan özelliği ile saçı onarır. Saç yıpratıcı dış etkenlerden koruyarak saçın ipeksi dokunuşunu geri kazandırır. Ayrıca süper yumuşatıcı etkisi saç derisini de onarır ve saçı canlandırır.
 • Badem Yağı ile Saçlarda Besleyici Bakım

  İçerdiği E vitaminleri ile saçı kökten uca besler. Saçlar için tam bir mucize olan badem yağı saç dökülmelerini önler, saçların gürleşmesini sağlar, kırık oluşumu engelleyerek saça canlı ve dolgun bir görünüm kazandırır. Badem yağı saçlar için inanılmaz bir besleyici ve koruyucudur.