AKTİF KOZMETİK HAKKINDA

Yıllardır güvenle kullandığımız Aktif Kozmetik ürünleri, Bilim İlaç'ı da bünyesinde bulunduran Bilfar Holding'in Çerkezköy tesislerinde üretilmektedir. 24 bin metrekareye yayılan tesislerimizde üretim, en son teknolojinin tüm olanakları kullanılarak büyük bir dikkat ve titizlikle yapılmaktadır.Hammadde seçiminden paketlemeye ürün kalite testlerinden dağıtıma kadar her biri konusunda uzman çalışanlarımız üretimin her aşamasında aynı özeni ve yetkinliği gösterirler.

Kişisel bakım ürünleri gibi insan sağlığı işle doğrudan ilgili olan ürünlerimiz için, AR-GE ve üretim aşamalarında devamlı olarak uyguladığımız kapsamlı testler ve analizler, yıllardır tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak adına hassasiyetle uygulanır.Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Aktif Kozmetik her yaştan ve her kesimden tüketiciye hitap eden ürünler sunar:Dalin ise yıllardır, anne ve bebeklerin bir numaralı tercihi olma konumumuzu koruyoruz.

Markalar

Voila, Alix Avien, Cire Aseptine de yine tüketicilerce beğenilen ve tercih edilen ürünlerimizdir.

Aktif Kozmetik olarak saç tasarım profesyonellerine de Revlon saç ürünleri, İvola saç boyası, Alix likit boya ve Alix saç tasarım grubu ile Ekinoks Profesyonel saç bakım ürünleri gibi birçok seçkin ürün ile seslenmekteyiz.Aktif Kozmetik'in son büyük hamlelerinden biri ise yıllardır tüketicinin sadakatinden bir şey kaybetmediği, kategorisinin güçlü ve başarılı markası Sesu ile Ağda ve Depilatuar ürünleri grubunu bünyesine katmış olmasıdır.

Aktif Kozmetik, Dalin ve Alix Avien markaları ile devlet tarafından desteklenen "Turquality" programı kapsamına girerek bir dünya markası olma yolunda önemli bir aşama kaydetmiştir.

Markalar

Aktif; kurumsal politika olarak sürekli değişim ve gelişimi hedeflemiş ve her zaman bir adım önde olmayı amaçlamıştır. Bunda da hep başarılı olan Aktif Kozmetik, sahip olduğu maddi ve manevi değerlerin devamını sağlamanın yanında sürekli gelişim için üzerine düşen her görevi sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak titizlikle yerine getirmektedir ve getirmeye de devam edecektir.

Hakkında